Challenger: 14oz

Challenger: 14oz

Additional information

Weight 44 lbs
Cost per Unit (1-9 cases)

$ 0.93

Case dimensions

Cost per Unit (19-49 cases)

$ 0.92

Case lbs

Cost per Unit (50+ cases)

$ 0.85

Case per pallet

Colors

, ,

Tumbler

Unit Price

Units per Case

$55.04 $50.04

SKU: WP1466B Category:
COLOR: Choose Color
Download a photo set
You've just added this product to the cart: